Loading...

Apie mus

"ŠTURMŲ SODYBA", galbūt tai ko Jums reikia tikram poilsiui, pavargusiam nuo miesto triukšmo, darbų maratono, būtent tiems kas mėgsta kaimo ramybę, gaivų orą. Grynas oras, marių vėsa, paukščių čiulbėjimas visą tai- čia.

Tik keli kilometrai ir Ventės ragas. Ventės ragas iš pažiūros atrodo siauros specializacijos objektas, tačiau turintis stiprią krašto aurą, tai vieta kur sustoja laikas, o išvykus traukia grįžti dar ir dar.

Čia tikra paukščių karalija į kurią pavasarį sutraukia visus kas mėgsta natūralią gamtą ir gausybę įvairių paukščių.
"Šturmų sodyboje" Jūs visada esate begalo laukiami. Gerą poilsį, pažintines keliones ir ramybę yra tai ką norime pasiūlyti Jums. 

Jei pavargote nuo miesto rūpesčių, triukšmo, kasdienybės, norite pailsėti ir skaniai papietauti, maloniai laukiame Jūsų „Šturmų Sodybos“ teritorijoje esančioje vasaros kavinukėje. Jauki vieta  pokalbiams ir gardžiai žuvienei virtai ant laužo. Keptos  žuvies ir naminės giros paskanavimui. Maloniai kviečiame (12val-16val) savaitgaliais: šeštadieniais,sekmadieniais.

Priimami išankstiniai užsakymai nedidelėms grupėms iki 15 žmonių (visą savaitę)

Teirautis telefonu:- +37069453255

Puikiems savaitgaliams, šeimų susibūrimams galima užsisakyti visą sodybą, kurioje būsite tik JŪS.

*Viešnagės mažiausias dienų skaičius - 2 Paros

*Su gyvūnais nepriimame

*Su vaikais nuo 14m.

www.sturmusodyba.lt svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti geresnę teikiamų paslaugų kokybę. Naršydami mūsų svetainėje Jūs patvirtinate, jog sutinkate su sturmusodyba.lt slapukų politika.

Sutinku
X